یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 13:18

فرار از زندان و افسانه شینگن در فهرست پخش شبکه نمایش

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شبکه نمایش به عنوان شبکه تخصصی فیلم و سریال، همزمان با آغاز فصل زمستان با پخش سریال و فیلم های سینمایی جدید، زمستان گرم و پرباری را به همراه دارد.
به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از روابط عمومی سیما، سریال های «فرار از زندان» و «افسانه شینگن»، 20 فیلم سینمایی جدید، مجموعه فیلم های «ریشه ها» (نسل بعدی)، مجموعه تلویزیونی «ساعتی با هیچکاک» و برنامه «سینما و دوبله»، در این زمستان، مهمان خانه های مردم ایران می شود.
سریال «فرار از زندان» که یکی از مهیج ترین سریال های تلویزیونی در دهه اخیر شناخته می شود با هنرنمایی دوبلورهای ایرانی جذابیت بیشتری یافته است، هر شب ساعت 23پخش و روز بعد ساعت 6 صبح بازپخش خواهد شد.
سریال «افسانه شینگن» که به سرگذشت یکی از شخصیت های تاثیر گذار ژاپن در قرن 16 میلادی می پردازد، توسط علیرضا باشکندی دوبله شده است و پیشکسوتانی همچون بهرام زند، نصرالله مدقالچی به همراه مهرزادیان، علی همت، بیژن علی‌محمدی، شیخ‌زاده، زنده‌دل، کسری کیانی، مینو غزنوی، مریم شیرزاد، فاطمه برزویی، فاطمه یاراحمدی در آن گویندگی کرده اند.
این سریال با اتمام سریال «رویای فرمانروا»، از 10 دی ماه هر شب ساعت 20 پخش خواهد شد.
مجموعه «ریشه ها» که بر اساس کتاب مشهور الکس هیلی به تصویر درآمده است، روایتگر ظلم و ستم های سفیدپوستان علیه سیاهانی است که از سرزمین آبا و اجدادی خود در آفریقا دزدیده و برای بردگی به آمریکا آورده شده اند.
در ادامه داستان «ریشه ها» که در قالب 7 فیلم سینمایی روایت می شود به زندگی نسل بعدی سیاهان پرداخته می شود. این مجموعه در قالب 7 فیلم سینمایی در بهمن ماه از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
ساعات 21 ، 24 و 2 بامداد در جدول پخش زمستانه شبکه نمایش به پخش فیلم سینمایی اختصاص دارد و در ادامه برنامه ریزی شبکه نمایش، برای پخش فیلم های جدید ، 20 فیلم سینمایی برای پخش در زمستان دوبله شده است که می توان به فیلم های سینمایی «مسابقه» (محصول روسیه ـ 2012)، «راه حل بی رحمانه» (محصول کره جنوبی ـ 2014)، «در دل جنگل» (محصول کانادا ـ 2014)، «نشان» (محصول آمریکا ـ2013)، «وداع با ابلهان» (محصول فرانسه ـ 2013)، «تلفن همراه» (محصول کره جنوبی ـ 2012)، «جنگل کوچک، زمستان، بهار، تابستان» (محصول ژاپن ـ 2015)، «پنجاه به یک» (محصول مکزیک ـ 2014)، «شنود 3» (محصول چین ـ 2015)، «مهمانی خانوادگی» (محصول انگلستان ـ2010)، «در برابر خورشید» (محصول انگلستان ـ 2014)، «بازیکن پینگ پونگ» (محصول آمریکا ـ 2007)، «1944» (محصول استونی ـ 2015) اشاره کرد.
برنامه «سینما و دوبله» که به بررسی تاریخچه دوبله در سینما و گفتگو با پیشکسوتان عرصه دوبله می پردازد، با اجرای منوچهر والی زاده در شب های زمستان از شبکه نمایش پخش خواهد شد.
جلال مقامی، چنگیز جلیلوند، هوشنگ لطیف پور، خسرو خسروشاهی، پرویز بهرام، ابوالحسن تهامی، ناهید امیریان، کیکاوس یاکیده، ژرژ پطروسی، ناصر مدقالچی، محمود قنبری و ناصر ممدوح از جمله گویندگان مهمان این برنامه هستند و در بخش دیگر برنامه روند دوبله فیلم در ایران توسط کارشناسان سینما همچون جواد طوسی و فریدون جیرانی بررسی می شود.
مجموعه «یک ساعت با آلفرد هیچکاک» در قالب فیلم های 50 دقیقه ای در دهه 70 میلادی ساخته شده و آلفرد هیچکاک به عنوان استاد تعلیق و دلهره، این مجموعه ها را معرفی و برخی قسمت ها را نیز کارگردانی می‌کند. این مجموعه که برای علاقمندان سینما، در بردارنده نکات جالب و آموزنده ای در خصوص دکوپاژ و سبک کارگردانی است، در ادامه مجموعه «آلفرد هیچکاک تقدیم می کند»، ساخته شده و به سفارش شبکه نمایش برای اولین بار این مجموعه دوبله شده و شب های زمستان پخش خواهد شد.
فراهنگ**9157**1027**دریافت کننده: منصوره شوشتری**انتشار دهنده:جواد دهقانی

اطلاعات تکميلي

خواندن 1336 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار