دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 13:56

کتاب پروژه هنر محیطی کوچ رو منتشر شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
کتاب پروژه بین المللی محیطی 'کوچ رو' از سوی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر منتشر شد.
به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا، کتاب 'کوچ رو' در 96 صفحه رنگی از سوی موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی دفتر هنرهای تجسمی، همچنین یک کتابچه راهنما برای معرفی مراسم و آیین های بومی و مناطق ایران در اختیار هنرمندان خارجی این پروژه قرار می گیرد.
هفتمین دوره پروژه بین المللی هنر محیطی کوچ رو با حضور 11 هنرمند ایرانی و نه هنرمند از کشورهای لیتوانی، کره، آلمان، فرانسه، سویس، هلند و اسلواکی به دبیری احمد نادعلیان در روستای سلخ جزیره قشم آغاز به کار می کند.
این هفتمین دوره برگزاری این پروژه است که از کره جنوبی آغاز و در کشورهایی همچون آفریقای جنوبی و هند برگزار شده و در این دوره به ایران رسیده است.
این پروژه از روستای سلخ قشم آغاز می شود، دو هفته ادامه دارد و 28 آذرماه در موزه هنرهای معاصر تهران به کار خود پایان می دهد.
آثار هنر محیطی کوچ رو با هدف معرفی و شناخت فرهنگ بومی در کنار زندگی معاصر و با پیام پایداری محیط و جلوگیری از تخریب تحت تأثیر یک رویکرد زیست محیطی و با دخالت کمتر در محیط برگزار می‌شود که هنرمندان به صورت فی البداهه و با ابزاری که طبیعت در اختیارشان می‌گذارد، دست به خلق اثر هنری می‌زنند.
پروژه بین المللی کوچ رو با حمایت دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه توسعه هنرهای تجسمی و همکاری سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، موزه هنرهای معاصر استان اصفهان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و مرکز هنری پردیس قشم برگزار می‌شود.
فراهنگ**9338**1027**دریافت کننده: صدیقه بهارلو**انتشار دهنده: محمدجواد دهقانی

اطلاعات تکميلي

خواندن 1114 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار