چهارشنبه, 10 آذر 1395 ساعت 18:08

300 عنوان کتاب در همایش ملی سبک زندگی ارائه می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: بیش از 300 عنوان کتاب با موضوع سبک زندگی اسلامی ایرانی در کنار همایش ملی سبک زندگی ارائه می شود.
حجت الاسلام حسین شاهمرادی روز چهارشنبه به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: همایش ملی سبک زندگی از روز یکشنبه آغاز می شود و در کنار این همایش، نمایشگاهی به ارائه عملکرد ائمه جمعه، صاحبنظران و کارشناسان و همچنین فرهیختگان استانی شورای فرهنگ عمومی در قالب 300 عنوان کتاب درباره مباحث مربوط به سبک زندگی ارائه می شود.
وی افزود: این همایش با محورهای گفتمان سازی و بررسی ابعاد موضوعی و راهکارهای عملی اصلاح و تقویت رفتارهای عمومی در زندگی روزمره با حضور صاحبنظران و برخی از اساتید دانشگاهی برگزار می شود.
شاهمرادی همچنین گفت:‌ کارگاه هایی نیز درباره مباحث مربوط به سبک زندگی اسلامی ایرانی با حضور دبیران شورای فرهنگ عمومی سراسر کشور و کارشناسان در این همایش برپا می شود تا درباره اصلاح و ارتقای فرهنگ عمومی با موضوع هایی همچون قانون مداری و گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی گفت و گو کنند.
وی افزود: برگزاری همایش ملی سبک زندگی به دنبال بیانات مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اهمیت موضوع سبک زندگی اسلامی - ایرانی و فراهم کردن بستری مناسب به منظور برقراری تعامل و به اشتراک گذاشتن تجربیات مدیران و مسئولان و همچنین اجرای اصول سیاست های فرهنگی کشور با همکاری شورای فرهنگ عمومی استان ها پیش بینی شده است.
این همایش دو روزه از یکشنبه با حضور سیدرضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و برخی شخصیت های فرهنگی در تهران برگزار می شود.
فراهنگ**1003**1569** خبرنگار: محمدرضا جعفرملک *انتشار:علی حبیبی

اطلاعات تکميلي

خواندن 1097 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار