پنج شنبه, 04 آذر 1395 ساعت 10:00

رونمائی کتاب 'دیدگاهها و نظریات تفسیری در مورد جرم تجاوز' از نگاه صاحبنظران ایرانی در هلند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در حاشیه پانزدهمین اجلاس مجمع کشورهای عضو دیوان بین المللی کیفری که در لاهه هلند در حال برگزاری است، از کتاب ' دیدگاهها و نظریات تفسیری در مورد جرم تجاوز ' رونمائی شد.
به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، در این مراسم که دکتر علیرضا جهانگیری سفیر جمهوری اسلامی ایران در هلند ،اعضای هیات ایرانی شرکت کننده در اجلاس ،برخی از صاحبنظران و اندیشمندان حوزه حقوق بین الملل و تنی چند از پدید آورندگان کتاب حضور داشتند ،این کتاب بین المللی توسط برخی اساتید و نماینده ناشر معرفی گردید .
در این کتاب مقالات ودیدگاههای متعددی از دیپلمات ها ، اساتید و صاحبنظران حوزه های مختلف جغرافیایی جهان از جمله دکتر 'جمشید ممتاز' و 'اسماعیل بقائی هامانه' دو تن از صاحبنظران کشورمان پیرامون جرم بین المللی تجاوز و نحوه اعمال صلاحیت دیوان نسبت به آن گردآوری شده است .این کتاب که توسط موسسه انتشاراتی دانشگاه کمبریج تدوین شده ،نظریات تحلیلی، تئوریک ، ‌تاریخی ، علمی و حقوقی از آینده جرم تجاوز را در پرتو حقوق داخلی، بین المللی و رویه قضایی ارایه داده و جنبه ها و عناصر مختلف جرم را در چارچوب نظریات سیاستمداران و صاحبنظران بررسی می کند. کتاب یادشده در دسامبر 2016 به بازار نشر عرضه خواهد شد.
**اروپام

اطلاعات تکميلي

خواندن 1043 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار