چهارشنبه, 03 آذر 1395 ساعت 15:10

اختصاص 70 میلیارد ریال برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
تهران – ایرنا – معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران درباره اختصاص مبلغ هفتاد میلیارد ریال به سازمان پدافند غیرعامل برای جبران خسارات و بازسازی بخش های آسیب دیده از حوادث غیرمترقبه را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.
به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری این مصوبه را برای اجرا به وزارتخانه های کشور، امور اقتصادی و دارایی، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ کرد.
متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:
1- مبلغ هفتاد میلیارد (000ر000ر000ر70) ریال به صورت تملک دارایی سرمایه ای از محل منابع ماده (10) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، موضوع بند (م) ماده (28) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) – مصوب 1393- ، برای جبران خسارات و بازسازی بخش های آسیب دیده از حوادث غیرمترقبه به شرح جدول زیر در اختیار سازمان پدافند غیرعامل کشور قرار می گیرد تا برابر قوانین و مقررات مربوط هزینه شود:
(ارقام به میلیون ریال)
بازسازی و مرمت باند دوشان تپه 000ر35
بازسازی و مقاوم سازی مرکز امداد و درمان مدیریت بحران بیمارستان بعثت 000ر35
جمع کل 000ر70
2- سازمان پدافند غیرعامل کشور موظف است ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام اقدامات یادشده، گزارش عملکرد اعتبارات فوق را در مقاطع زمانی سه ماهه به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال نماید.
همچنین معاون اول رییس جمهوری تصویبنامه هیات وزیران در خصوص تغییر حقوق ورودی موز در ازای صادرات سیب درختی یا کشمش را برای اجرا به وزارتخانه های جهادکشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، متن مصوبه هیئت وزیران به شرح زیر است:
بند (5) مندرجات ذیل یادداشت فصل (8) کتاب مقررات صادرات و واردات سال 1395 به شرح زیر اصلاح می‌شود:
5 - به ازای صادرات (5/1) کیلوگرم سیب درختی یا صادرات (1) کیلوگرم کشمش، حقوق ورودی(1) کیلوگرم موز معادل (5%) ارزش تعیین می گردد.
سیام ** 9314 *1449
تنظیم: داود توسلی**انتشار:امیر کاردان راد

اطلاعات تکميلي

خواندن 945 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار