دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 14:13

چهار کتاب برای کتابخوان آذر معرفی شد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور چهار کتاب را برای کتاب‌خوان ماه، ویژه آذر معرفی کرد.
به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، کتاب‌های ترانه‌های نوازش اثر مصطفی رحماندوست، قاف (بازخوانی زندگی آخرین پیامبر(ص) از سه متن کهن فارسی ویرایش یاسین حجازی، میرزا کوچک‌خان نوشته عصمت گیویان و به خواب شیرین بروید اثر ترجمه شده‌ای از جواد ترکاشوند در راستای اجرای منویات مقام معظّم رهبری درباره لزوم معرفی و در اختیار گذاشتن کتاب خوب و سالم برای پرورش فکری جامعه و نیز اقدام عملی در مسیر اجرای سیاست‌های سال 1395 نهاد (سال خواندن) معرفی شدند.
ترانه‌های نوازش اثر مصطفی رحماندوست که انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آن را در 36 صفحه منتشر کرده است.
قاف (بازخوانی زندگی آخرین پیامبر(ص) از سه متن کهن فارسی) با ویرایش یاسین حجازی است که انتشارات شهرستان ادب ان را انتشار داده است.
میرزا کوچک‌خان نوشته عصمت گیویان که انتشارات مدرسه آن را در 95 صفحه منشتر کرده به صورت مختصر و مفید با قلمی روان و جذاب روایت داستان‌گونه‌ای از تاریخ زندگی و تحولات میرزا کوچک‌خان دارد.
به خواب شیرین بروید با ترجمه جواد ترکاشوند نیز توسط انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام (ره) در 64 صفحه منتشر شده؛ کتابی که حاوی چهار فصل است.
در فصل اول، با تعریف خواب، آثار و فواید آن، مدت و مراحل خواب و ریتمِ خواب – بیداری و در فصل دوم نیز درباره گونه‌های بی‌خوابی و عللِ آن آشنا می شویم.
مهم‌ترین قسمت کتاب در فصل سوم نیز به درمان بی‌خوابی اختصاص دارد.
نویسنده شیوه‌های بهداشت خواب، گیاه ‌درمانی، روان ‌درمانی، زمان ‌درمانی و دارو درمانی را برای مبتلایان به بی‌خوابی پیشنهاد می‌دهد.
فصل پایانی به پرخوابی و علل و آثارِ مخرّب و نیز درمان آن می‌پردازد.
فراهنگ**1880**1027**دریافت کننده: پروین اروجی** انتشار دهنده: محمدجواد دهقانی

اطلاعات تکميلي

خواندن 763 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار