شنبه, 29 آبان 1395 ساعت 11:36

پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها برگزار می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها با رویکرد نوآوری و تحول در مدیریت و بهره وری تعاونی ها،سه شنبه هفته جاری (دوم آذرماه) با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود.
به گزارش روز شنبه ایرنا از معاونت امور تعاون وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی،هدف از برگزاری پنجمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی ها، تجلیل از فعالان و پیشکسوتان بخش تعاونی و تعاونی های سرآمد در حوزه تعالی مدیریت تعاون است.
در این همایش، دو نشست تخصصی با حضور کارشناسان و صاحبنظران بهره وری و تعالی مدیریت برگزار می شود و از کتاب مشاهیر بخش تعاونی کشور رونمایی خواهد شد.
هم اکنون سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور پنج تا 6 درصد است که قرار بود در برنامه پنجساله پنجم توسعه سهم این بخش به 25درصد برسد که این امر محقق نشد.
لایحه برنامه پنجساله ششم توسعه کشور، دیدگاه بلند پروازانه ای به افزایش سهم بخش تعاون در اقتصاد کشور ندارد و سهم 10درصدی را برای بخش تعاون در اقتصاد کشور در نظر گرفته است.
تعاون از جمله قابلیت هایی است که می تواند نه تنها در تحقق اقتصاد مقاومتی بلکه برای بکارگیری نیروهای وسیعی در جامعه اشتغال بالایی رقم بزند.
اقتصام**9123**1561**خبرنگار: زهره دریغ گفتار** انتشاردهنده: مژگان توانا

اطلاعات تکميلي

خواندن 1073 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار