پنج شنبه, 27 آبان 1395 ساعت 16:08

دعوت از مردم برای حضور در کتابفروشی ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
مدیر عامل خانه کتاب نهضت کتابگردی را اقدامی پسندیده و نیکو دانست و از مردم خواست تا در ساعات باقی مانده از روز پنجشنبه 27 آبان به کتابفروشی ها مراجعه کنند.
مجید غلامی جلیسه امروز در حاشیه بازدید سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از کتابفروشی های میدان انقلاب به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: امروز (27 آبان) روز کتابگردی است؛ نهضتی که احمد مسجد جامعی مبتکر آن است و طی آن از مردم سراسر ایران خواسته شد تا در این روز به کتابفروشی ها مراجعه کنند.
وی ادامه داد: شایسته است مردم و کتاب دوستان در این روز با حضور در کتابفروشی ها به اتفاق خانواده، پای صحبت اهالی قلم،‌ نویسندگان و مترجمان بنشینند و روز شادی را در کنار اعضای خانواده سپری کنند.
جلیسه با بیان اینکه در این روز کتاب های طرح پاییزه از تخفیف 10درصدی علاوه بر تخفیف قبلی برخوردار است ، افزود: کتاب های عمومی با 30 درصد و کتاب های کودک و نوجوان با 35درصد تخفیف امروز در کتابفروشی های عضو طرح پاییزه عرضه خواهد شد.
مدیر عامل خانه کتاب از عموم علاقه مندان خواست تا در ساعات باقی مانده در این روز به کتابفروشی ها مراجعه کرده و علاوه بر خرید کتاب با تخفیف ، با اهالی قلم از نزدیک آشنا شوند.
هفته کتاب از 24 آبان تا اول آذر است و پنجشنبه این هفته روز کتابگردی نام گذاری شده است.
فراهنگ**1880*1436*خبرنگار: پروین اروجی*انتشار دهنده: داود پورصحت*

اطلاعات تکميلي

خواندن 981 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار