چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 19:13

نمایشگاه کتاب کویت با حضور ایران آغاز به کار کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نمایشگاه بین المللی کتاب کویت که همه ساله با مشارکت موسسات چاپ و نشر از کشورهای مختلف برگزار می شود، امسال نیز با حضور جمهوری اسلامی ایران روز چهارشنبه آغاز به کار کرد.
می شود با حضور نمایندگانی از 30 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران آغاز به کار کرد.
به گزارش ایرنا، در این نمایشگاه که ده روز به طول خواهد انجامید، 563 موسسه چاپ و نشر آثار تولیدی خود را به نمایش می گذراند. به نمایندگی از کشورمان نیز رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران با ارائه کتابهای متنوع با موضوعات فرهنگی و هنری جلوه های زیبای فرهنگی ایران را به نمایش می گذارد .
مسئولان وزارت اطلاع رسانی کویت اعلام کرده اند که در نمایشگاه کتاب امسال بیشترین تسهیلات جهت ارائه بالاترین تعداد مجوز فراهم شده و تعداد کتاب های زیادی نیز در نمایشگاه در معرض نمایش قرار داده شده است .
شیخ سلمان الحمود الصباح وزیر اطلاع رسانی کویت نیز صبح امروز با افتتاح نمایشگاه کویت از غرفه رایزنی فرهنگی ایران نیز بازدید و با کتاب های نمایش داده شده، آشنا شد .
دست اندر کاران نمایشگاه کتاب کویت برای جذب هرچه بیشتر مشتریان و علاقه مندان به عرصه فرهنگ تخفیف بیست و پنج درصدی را برای فروش کتابها ارائه کرده اند .
حضور گسترده موسسات چاپ و نشر از کشور لبنان نیز در نمایشگاه کتاب کویت نیز پر رنگ بوده و در مجموع 16 کشور عربی و 14 کشور عربی در این نمایشگاه حضور به هم رسانده اند .
وزارت اطلاع رسانی کویت اعلام کرده است که در نمایشگاه سال جاری کتاب کویت 11 هزار و 200عنوان جدید عرضه شده است .
نمایشگاه کتاب کویت با سابقه ای 41 ساله دومین نمایشگاه کتاب از نظر سابقه در جهان عرب می باشد و از سال 1975 فعالیت خود را آغاز کرده است .
خاورم*320**1144* انتشار دهنده: علیرضا جباری

اطلاعات تکميلي

خواندن 911 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار