چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 15:16

معاون رئیس جمهوری به کمپین کتابگردی 95 پیوست

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
شهیندخت مولاوردی معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری هم به کمپین «من هم می آیم» با موضوع کتابگردی 95 پیوست.
به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار اجتماعی ایرنا، مولاوردی در کانال تلگرامی خود نوشته است، من هم می آیم و فردا پنجشنبه 27 آبان ماه در کتابفروشی های سراسر کشور همراه خواهم شد.
موضوع کتابگردی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مطرح شده است تا از این طریق وضعیت مطالعه کتاب در کشور نیز سامان بیشتری داده شود.
بدنبال برگزاری دو دوره برنامه ویژه کتابگردی که در سال های 93 و 94 به ابتکار و همت احمد مسجد جامعی (عضو شورای شهر تهران) در کتابفروشی های تهران و سراسر کشور برگزار شد، فراخوان «کتابگردی 95» از سوی این فعال فرهنگی منتشر شد.
از دو سال پیش، آخرین پنجشنبه هفته کتاب، که روز کتاب فروشی نام گرفته، با استقبال مردم فهیم کشورمان، رو به رو شده است، امسال نیز از مردم فرهیخته و شریف سراسر ایران دعوت می کنیم، روز پنجشنبه 27 آبان ماه با حضور پرشور گروه های دانش آموزی، دانشجویی و خانوادگی در کتاب فروشی های سراسر کشور و خرید کتاب، به کتاب فروشان زحمتکش خسته نباشید بگویند و از دست اندرکاران، ناشران، نویسندگان، مترجمان و پدیدآورندگان کتاب ایران تقدیر کنند.
همچنین از اهل قلم، روحانیون، هنرمندان، اصحاب فکر، فرهنگ و اندیشه، شخصیت های سیاسی و چهره های برجسته و مورد احترام مردم نیز دعوت شده که با پیوستن به این حرکت، به رونق و استمرار آن یاری رسانند.
از روزنامه نگاران، مدیران رسانه های مکتوب، صدا و سیما و فعالان شبکه های اجتماعی نیز درخواست می کنیم، با دعوت از مردم و فرهیختگان و انعکاس حضور مردم در کتاب فروشی ها به یاری این حرکت بیایند.
امیدوارم با تلاش همگانی حضور در کتاب فروشی ها و خرید کتاب به یکی از عادت های همیشگی مان تبدیل شود. وعده دیدار ما، در روز پنجشنبه، 27 آبان ماه، در کتاب فروشی های سراسر کشور.
اجتمام**7268 ** 1569** تنظیم: مهناز بیرانوند * انتشار: علی حبیبی

اطلاعات تکميلي

خواندن 599 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار