سه شنبه, 25 آبان 1395 ساعت 17:16

سومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری با ارایه 1500 اثر برگزار می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
سومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری با ارایه 1500 اثر از سوم تا پنجم آذر ماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می شود.
به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا، دکتر مصطفی قانعی رییس سومین جشنواره دانش آموزی زیست فناوری روز سه شنبه در نشست خبری گفت: در این جشنواره که با حضور بیش از دو هزار دانش آموز برگزار خواهد شد، از بین 6 هزارو 115 اثر پس از داوری 1500 اثر به مرحله نهایی راه یافته است و در قالب سه بخش نمایشگاه علمی، سمینارهای تخصصی و گالری هنری ارایه خواهد شد.
وی بیان کرد: در طول برگزاری نمایشگاه بیش از 150 غرفه نمایشگاهی در قالب دستاوردهای علمی دانش آموزی، مدارس و موسسات و مراکز علمی و تحقیقاتی برپا و بیش از 40 کارگاه آموزشی ویژه دبیران و دانش آموزان، بیش از 20 تور علمی و بازدید از مراکز علمی و صنعتی بیوتکنولوژی ایران برگزار خواهد شد.
قانعی ادامه داد: در دو سال گذشته برای ترویج حوزه زیست فناوری ، 19 همایش برگزار و به 4 هزارو 650 دانش آموز مفاهیم زیست فناوری ارایه شد.
وی گفت: همچنین سه عنوان کتاب مخصوص زیست فناوری ویژه معلمان تالیف شد و دوره آموزشی و پژوهشی تابستانه برای 400 دانش آموز و کارگاه مقاله نویسی برای 800 دانش آموز برگزار شد.
علمی ** 9340
خبرنگار: منیر ابراهیمی زاده*انتشار: زهره محتشمی پور

اطلاعات تکميلي

خواندن 1016 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار