دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 15:02

حجتی: ترویج فعالیت های قرآنی از مقدس ترین ماموریت های جهاد کشاورزی است

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
وزیر جهاد کشاورزی در پیامی به مسابقات سراسری قرآن این وزارتخانه اظهار داشته است: توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی از مقدس ترین ماموریت های پرسنل جهاد کشاورزی است.
به گزارش ایرنا، محمود حجتی در این پیام که روز دوشنبه در آئین پایانی این مسابقات توسط رئیس سازمان جهاد کشاورزی قم قرائت شد، بیان کرده است: قرآن کتاب هدایتگری سعادت مساحتی به مثابه اقیانوس بی کران و منهاج المبینی است که گویندگان آن به ضلالت و گمراهی کشیده نمی شوند.
وی در ادامه پیام خود با بیان اینکه قرآن مخزن الاسراری است، که اسرار وجود آن پایان نمی پذیرد، افزوده است: اینکه این کتاب شریف با این اوصاف عظیم در دستان ما است عظمت وصف ناپذیر آن ایجاب می کند، همه به عنوان یک مسلمان دین خود را در برابر این امانت بزرگ پیامبر عظیم الشان اسلام در کنار عترت پاک او ادا نمایم و همه فرصت ها را در فهم، درک و ترویج آن مغتنم شماریم.
وزیر جهاد کشاورزی دراین پیام ادامه داده است: اکنون که بیست و هشتمین دوره مسابقه های سراسری قرآن ویژه خانواده بزرگ جهاد درجوار بارگاه ملکوتی حضرت معصومه (س) در شهر مقدس قم برگزار می شود، فرصت مغتنمی است که همکاران عزیز از چشمه جوشان این کتاب آسمانی بهره مند شده و روح و جان خود را در زمزم زلال کتاب الهی شست و شو دهند.
وی دراین پیام بیان کرده است: اینجانب ضمن تبریک به همه شرکت کنندگان و تقدیر و تشکر از تمام مجریان و دست اندرکاران این دوره از مسابقه ها توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی درخانواده بزرگ جهاد کشاورزی اعم از کارکنان، همسران و فرزندانشان را از مقدس ترین ماموریت های وزارت متبوع می دانیم تا انشاء الله به برکت فهم و درک صحیح از این چشمه فیاض و نورانی و عمل به دستوراتش شاهد نیل به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب باشیم.
وزیر جهاد کشاورزی در پایان پیام خود اظهار داشته است: از خداوند منان موفقیت کلیه شرکت کنندگان محترم و دست اندرکاران این حرکت معنوی و ارزشمند را مسالت دارم و از درگاه الهی می خواهیم که با قرآن محشورمان فرماید.
بیست و هشتمین مسابقه های سراسری قرآن مجید ویژه کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با حضور بیش از 500 شرکت کننده از استان های مختلف کشور در رشته های اذان،تفسیر، ترتیل، قرائت و پنج جزء قرآن مجید روز شنبه 22 آبانماه در مجتمع فرهنگی تربیتی ولایت قم آغاز و امروز پایان یافت.
7403/ 6133/خبرنگار محسن آقاگلی ** انتشار دهنده: جعفرمسلمی

اطلاعات تکميلي

خواندن 677 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار