دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 12:56

کتاب «حقوق کودک» رونمایی می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، کتاب «حقوق کودک» رونمایی می شود.
به گزارش روز دوشنبه گروه فرهنگی ایرنا از خانه کتاب، به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی، برنامه رونمایی از کتاب «حقوق کودک» نوشته عاطفه عباسی کلیمانی عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق (ع) با حضور هما داودی از اعضای عالی رتبه کانون وکلا سه شنبه
(۲۵ آبان) در خانه کتاب برگزار می شود.
علاقمندان برای حضور در این نشست می توانند ساعت 14 تا 16 به سرای اهل قلم در خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه همکف مراجعه کنند.

** مینی مالیزم، هایکو و کاریکلماتور به بازار آمد
به گزارش ایرنا از نشر برزآفرین، کتاب « مینی مالیزم، هایکو و کاریکلماتور» با نگاهی به نقش جنبش مینی مالیزم در قالبهای شعری به بازار آمد.
این کتاب توسط فاطمه جعفری کلیبر استاد ادبیات دانشگاه تبریز به رشته تحریر درآمده و بحث های تازه ای راشامل می شود که در نتیجه تحولات ادبی سالهای اخیر در عرصه ادبیات سربر آورده اند.
کتاب مینی مالیزم در قطع رقعی و در 134 صفحه با قیمت یکصد هزار ریال منتشر شده که این انتشارات برای فروش آن آماده همکاری با مجموعه های فروش کتاب است.

** برپایی نمایشگاه با موضوع اربعین در موزه کتاب و میراث مستند
به گزارش ایرنا از سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، به مناسبت هفته کتاب نمایشگاهی با موضوع محرم و اربعین حسینی در موزه کتاب و میراث مستند برگزار می شود.
آثار به نمایش درآمده در این نمایشگاه منتخبی از اسناد و نسخ خطی و کتب نادر و نشریات مرتبط با موضوع محرم و اربعین حسینی است که از مخازن سازمان اسناد و کتابخانه ملی انتخاب و در معرض نمایش قرار گرفته است.
این نمایشگاه از 24 آبان به مدت یک ماه در محل موزه کتاب و میراث مستند کتابخانه ملی به نشانی، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از مترو بلوار کتابخانه ملی، ساختمان کتابخانه ملی ایران دایر و پذیرای عموم علاقه مندان است.
فراهنگ**1880**1027**دریافت کننده: پروین اروجی** انتشار دهنده: محمدجواد دهقانی

اطلاعات تکميلي

خواندن 653 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار