یکشنبه, 23 آبان 1395 ساعت 17:36

نشریه الکترونیکی «الف‌یا» رونمایی می شود

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نشریه ادبی، الکترونیکی «الف‌یا» فردا(دوشنبه) با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رونمایی می شود.
به گزارش گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان، این نشریه که هفته گذشته، انتشار آزمایشی خود را آغاز کرده بود، فردا در نخستین روز از هفته کتاب با حضور سید عباس صالحی معاون امور فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مرتضی سرهنگی، مصطفی مستور و محمدعلی مودب رونمایی می‌شود.
نشریه «الف‌یا» که در سه محور شعر، ادبیات و مستندنگاری در نشانی www.alefyaa.ir در دسترس علاقه‌مندان است، با سردبیری ابراهیم اکبری دیزگاه، شاعر و نویسنده فعالیت می‌کند و طیف‌های مختلف علاقه‌مند به ادبیات، خوانندگان آثار ادبی و تولیدکنندگان این آثار، می‌توانند جزو مخاطبان یا موضوع این نشریه الکترونیکی باشند.
«الف‌یا» قرار است در طول فعالیت خود به تفسیر، توضیح، تبیین، توجیه و معرفی ادبیات و حوزه‌های آن از جمله شعر، داستان و مستندنگاری بپردازد و طیف گسترده‌ای از نویسندگان، شاعران و منتقدان کشور در تولید محتوای «الف‌یا» با بنیاد شعر و ادبیات داستانی همکاری می‌کنند.
بر اساس این گزارش، در آغاز فعالیت این نشریه ادبی که به صورت الکترونیکی منتشر می‌شود، حداقل یک مطلب در هر روز از شنبه تا چهارشنبه منتشر خواهد شد و مخاطبان آن در هفته‌ها و ماه‌های بعد، روزهای پنجشنبه و جمعه نیز شاهد انتشار مطلب در این نشریه برخط خواهند بود.
نشریه «الف‌یا» یک دوره سه‌ ماهه را برای پیش ‌تولید و آماده‌سازی پشت سر گذاشته است.
مراسم رونمایی از نشریه ادبی، الکترونیکی «الف‌یا»، ساعت 11 روز دوشنبه همزمان با نخستین روز از بیست وچهارمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی در بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان انجام می‌شود.
هفته کتاب از 24 آبان تا یکم آذر ماه برگزار می شود.
فراهنگ ** 1880 ** 1071 ** دریافت کننده: پروین اروجی ** انتشاردهنده: امید غیاثوند

اطلاعات تکميلي

خواندن 999 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار