یکشنبه, 23 آبان 1395 ساعت 14:36

بنیاد سینمایی فارابی هنرمندان را به آیین کتابگردی دعوت کرد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
بنیاد سینمایی فارابی از هنرمندان و سینماگران برای حضور در سومین آیین کتابگردی دعوت کرد.
به گزارش روز یکشنبه گروه فرهنگی ایرنا از بنیاد سینمایی فارابی، دوستداران فرهنگ و هنر ایران زمین روز پنجشنبه 27 آبان با حضور در کتاب‏فروشی‏های سراسر کشور و خرید کتاب، در حرکتی نمادین، به دیدار کتابفروشی‌های شهر می‏روند تا به یادمان بیاورند که کتاب محور تعالی فرهنگ است.
هنرمندان صنوف مختلف سینما نیز در این حرکت با حضور در کتابفروشی‏ها، آخرین پنجشنبه هفته کتاب را به روز پیوند هنر و کتابفروشی تبدیل خواهند کرد تا همگان بدانند کتاب یکی از پایدارترین میراث‌های بشری است که حامل تمام دانش‌ها و یافته‌های انسان است.
بنیاد سینمایی فارابی نیز با گرامیداشت هفته کتاب، از اهالی سینما برای حضور در کتابفروشی‏ها و گرامیداشت دانش و فضیلت، دعوت به عمل می‏آورد تا با حضور در کتابفروشی مورد علاقه خود، به کتاب‌فروشان زحمت‌کش خسته نباشید بگویند و از دست‌اندرکاران، ناشران، نویسندگان، مترجمان و پدیدآورندگان کتاب ایران تقدیر کنند و سایر علاقمندان را نیز به این حرکت دعوت کنند.
به دنبال برگزاری دو دوره برنامه ویژه کتابگردی که در سال‌های 93 و 94 به ابتکار و همت احمد مسجد جامعی عضو شورای شهر تهران در کتابفروشی‌های پایتخت و سراسر کشور، امسال نیز سومین آیین کتابگردی با هدف پشتیبانی و حمایت از خدمتگزاران کتاب برگزار می‌شود و رونق کتاب‌فروشی‌ها به عنوان آخرین حلقه از زنجیرۀ صنعت نشر، به رونق کل نشر ایران منجر خواهد شد.
فراهنگ**9246**دریافت کننده: علیرضا مرادی* انتشار دهنده: طاهره نبی اللهی

اطلاعات تکميلي

خواندن 544 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار