خبرنگاران کتاب

خبرنگاران کتاب

سه شنبه, 15 فروردين 1396 ساعت 15:32

نشریه آذربایجان

موجودی کتابخانه مجلس شورای اسلامی 1 الی 23 که تماما اسکن شده است.

سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تونس تا ۱۳ فروردین ۹۶ با حضور نمایندگانی از کشورمان از جمله رایزنی فرهنگی ایران،‌ کتابخانه،‌ موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار شد.

دوشنبه, 14 فروردين 1396 ساعت 12:16

دیدار نوروزی دکتر لاریجانی

در نخستین روز کاری مجلس شورای اسلامی،‌ 14 فروردین 1396،‌ دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عید نوروز و فرارسیدن سال نو را به همه کارکنان مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

کتاب تاریخ گیلان از آغاز تا پایان حکومت‌های محلی خان‌سالار به نگارش  ناصر عظیمی ، انتشارات  فرهنگ ایلیا، تعداد صفحات 530 صفحه، شمارگان 1000 نسخه، نوبت اول چاپ رشت: 1395 روانه بازار گردید.

کتابخانه‌ی ایرانشناسی مجلس، جهت اطلاع و دستیابی محققان و پژوهشگران محترم، کتابشناسی منابع لاتین و فارسی خریداری شده را طی چند بخش در سایت کتابخانه معرفی می نماید.

هفدهمین شماره از فصلنامه امامت پژوهی با رتبه علمی پژوهشی توسط انتشارات بنیاد فرهنگی امامت، منتشر شد

چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 15:08

بزرگداشت مرحوم استاد ابوالحسن نجفی

انجمن آثار و مفاخر فرهنگی مراسم بزرگداشت مرحوم استاد ابوالحسن نجفی را در محل انجمن برگزار می‌کند.

سرکار خانم نسرین تاروردیزاده-کتابدار کتابخانه،‌ موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی- در دومین دوره‌ی مسابقات تیراندازی با تپانچه‌ی بادی به مناسبت گرامی‌داشت ایام‌الله دهه فجر در مجلس شورای اسلامی- حائز مقام اول گردید. این مؤفقت را به ایشان تبریک می‌گوییم.

چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 12:08

چاپ جدید «مسیح کردستان» رونمایی می‌شود

آیین رونمایی از کتاب «محمد؛ مسیح کردستان» با حضور دکتر علی لاریجانی در فرهنگسرای اندیشه برگزار خواهد شد.

چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 11:44

«پانسیون»، داستانی از زهره الحمدی

داستان پانسیون برشی از زندگی چند دختر جوان است که برای ادامه تحصیل و کار،‌ زندگی در پایتخت را با تمام شلوغی و مشکلاتش به شهر و دیار خودشان ترجیح داده‌اند. قصه‌ی دخترانی که امید و آرزو‌هایشان را در انتظار مرد زندگی‌شان معطل نمی‌گذارند. دخترانی از جنس ذوق و شوق،‌ از جنس عشق به زندگی....

صفحه13 از1888

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار