جمعه, 18 ارديبهشت 1394 ساعت 18:00

ساعت برگزاری نمایشگاه کتاب تهران امروز یک ساعت افزایش یافت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
ساعت فعالیت امروز (سومین روز ) بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با یک ساعت افزایش، تا ساعت 21 امشب (جمعه) تمدید شد.
به گزارش روز جمعه گروه فرهنگی ایرنا، به دنبال استقبال گسترده خانواده ها، دانشجویان و استادان دانشگاه از سومین روز برپایی نمایشگاه کتاب تهران، امروز جمعه 18 اردیبهشت ماه ساعت کار نمایشگاه از ساعت 20 به 21 افزایش یافت.

روز گذشته (پنجشنبه) نیز به دلیل استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه ها، ساعت برگزاری بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با افزایش 30 دقیقه برای بازدیدکنندگان تا ساعت 20:30 افزایش یافته بود.

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی تهران که روز چهارشنبه با شعار خواندن، گفت و گو با جهان در مصلی تهران آغاز به کار کرد تا 26 اردبیهشت ماه جاری از ساعت 10 تا 20 به روی بازدیدکنندگان دایر است.

در این نمایشگاه آثار بیش از 2800 ناشر خارجی به نمایش در آمده و همچنین 165 هزار کتاب خارجی در نمایشگاه امسال عرضه می شود.

شمار کشورهای خارجی شرکت کننده در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به 65 کشور می رسد در حالی که امسال در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب حدود 130 غرفه فعال خواهد بود.

هر چند امسال کشور عمان به عنوان میهمان ویژه در بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد اما در این رویداد فرهنگی هر روز به یک کشور شامل ایتالیا، عمان، مکزیک، فرانسه، آفریقا، تاجیکستان، افغانستان، لهستان و گرجستان اختصاص یافته است.

در این نمایشگاه همچنین دو هزار و 450 ناشر داخلی در دو هزار و 160 غرفه کتاب های خود را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند.

فراهنگ**7537**1601**

اطلاعات تکميلي

خواندن 876 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

آخرین اخبار

اخبار انتشارات دیجیتال

پربازدیدترین اخبار